Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рівняння – це математичний вираз, де один із компонентів замінюється символом-літерою. При цьому він залишається невідомим, однак продовжує бути частиною рівняння, тобто частиною певної дії. Цікаво, що не завжди саме він, цей невідомий елемент, є центром виконання завдання. Іноді дізнатись, яке число приховується під літерою, не потрібно за умовами задачки. Інколи треба дізнатись, яку саме дію виконували. Таким випадкам і присвячене це завдання. На екрані перед учнем міститься математична задачка, яка змальовує певну ситуацію: є кількість предметів одного типу, а кількість предметів іншого вказана не цифрою, а літерою. Між цими двома групами обʼєктів є певний звʼязок, наприклад, перша на «пʼять» більша за другу. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перекласти умови задачки на мову математичних прикладів, використавши правильний знак. Наприклад, якщо вказано, що одна група предметів на «сім» більша, ніж інша, то необхідно використати символ «плюс», а якщо «у сім разів більше», то використати вже треба символ множення. Варіанти символів знаходяться під задачкою. Учень вибирає той один, який дійсно підходить до цього випадку, і проходить на наступний етап, де з новим текстом та рівнянням треба буде виконати аналогічні дії. Ця вправа є досить важливою не лише для вивчення теми рівнянь, а й загалом, для кращого розуміння математичних завдань. Відтепер учень памʼятатиме: «на (якесь число) більше чи менше» означає додавання чи віднімання; а «у (певне число) разів більше чи менше» означає відповідно множення або ділення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Пропущена дія
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися