Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина виконувала вправи, які були присвячені додаванню, то стикалася із завданнями, які повʼязані з пошуком приблизної відповіді. Цього разу учень знову робитиме це, проте тепер працюватиме вже з виразами, що містять дію віднімання. На екрані перед дитиною міститься зображення зошита. На одному його аркуші є кілька прикладів з дією віднімання, а інша сторінка порожня. У завданні, формулювання якого дитина бачить над зошитом, вказано, більшим чи меншим за яке число має бути результат потрібних прикладів. Наприклад, знайти всі приклади, різниця яких більша за «2000». Відповідно, цього разу дитина буде працювати з прикладами з відніманням, які містять досить великі числа – чотири- та пʼятизначні. Спочатку учень, який ще не має досвіду подібної роботи, вирішуватиме всі приклади по черзі. Але потім дитина звикне до цього формату обчислень і оцінюватиме зменшувані та відʼємники більш загально. Це дозволить учню, не проводячи повноцінних обчислень, досить швидко та без помилок виділити ті приклади, які дійсно відповідають заданому у завданні критерію. Коли учень перемістить їх на порожній аркуш, то пройде на наступний етап завдання. Таким чином число, яке вказано у завданні, є головним обʼєктом порівняння, своєрідним кордоном, який розділяє зовнішньо схожі, але різні за результатами вирази. Щоб математичні знання краще засвоювались, треба, аби вправа мала і цікаве візуальне оформлення. Виконуючи це завдання, дитина знову зустрінеться зі своїм старим знайомим – зеленим червʼячком, милим та розумним персонажем, який вже зустрічався дитині раніше. Його наявність робить вправу більш цікавою з візуальної точки зору і при цьому налаштовує дитину на продуктивний лад.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Приблизне значення різниці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися