Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина має розуміти, що рівняння – це не просто окремий розділ математики, а, преш за все, формат подання інформації. Рівняння є своєрідним кодом, за допомогою якого омжна навіть описувати ситуації, де головну роль грають числа. Аналогічну функцію виконують задачки, але роблять це за допомогою тексту із сюжетним компонентом. Ця вправа поєднує ці дві форми розповіді умов для математичного завдання, тож дитина може порівняти їх та навчитись перекладати текстову задачку на формат рівняння. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься новий текст задачі. У ній описується ситуація, цілком життєва, де числа (тобто кількість обʼєктів) відіграють головну роль для сюжету і його розвитку. Дитина має прочитати умови задачки, щоб зрозуміти, як саме всю ситуацію можна описати рівнянням. Учню вже відомо, що рівняння – це числовий вираз, де результат вже є відомим, тоді як за буквеним символом ховається один із компонентів виразу. Відтак все, що має зробити учень, це уявити задачку як приклад з невідомим множником, доданком, дільником чи зменшуваним – це залежить від тої дії, яку виконували персонажі згідно з сюжетом задачки. Під текстом міститься кілька варіантів рівняння. Важливо, щоб учень памʼятав: кінцевий результат, тобто кількість обʼєктів, яка залишилась, є відповіддю у рівнянні. «Ікс» має бути членом виразу з тією математичною дією, яка є відповідною до описаних дій персонажів, наприклад, якщо дівчина роздала кульки, то це віднімання, а отримала подарунки – додавання. Коли дитина вибирає потрібне рівняння, то проходить на наступний рівень, тож розвʼязувати його нема необхідності, хоча дитина може це зробити для себе, якщо захоче.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Рівняння для задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися