Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого рівняння є багатокомпонентним числовим виразом, який містить не одну, а кілька різних математичних дій. Коли «ікс» приєднується до числа, це завжди означає (за відсутністю інших спеціальних символів, що означають дії) множення прихованого за літерою числа на нього. Наприклад «5х» означає, що число, яке ховається за літерою, множиться на пʼятірку. З цим виразом теж виконується певна інформація. Важливо, аби дитина памʼятала: попри те, що зазвичай множення виконується першим, щоб знайти невідомий елемент рівняння, треба спочатку дізнатись, чому дорівнює його поєднання з множником, тож, якщо у рівнянні вказано щось на кшталт «5х – 31 = 69», то спочатку «5х» треба розглядати як цілісний обʼєкт обчислення, тобто як зменшуване у цьому випадку. Ця вправа тренує вміння дитини виконувати різні дії для знаходження невідомого у рівнянні у правильній послідовності. На екрані перед учнем міститься кілька дій по черзі. На вершині формації є рівняння у його первинному вигляді. Під рівнянням – перша дія, яку треба виконати для його розвʼязання, тобто те, що допоможе дізнатись, чому дорівнює множення «ікса» з числом. Вже на цьому «поверсі» є порожня клітинка, куди треба вписати пропущене число. Вже на третьому рівні зверху треба розписати «ікс» як частку, тоді як число, котре буде до нього приєднаним, стане дільником, а діленим – те, яке дитина дізналась, виконуючи попередню операцію. В результаті дитина дізнається, чому дорівнює сам «ікс». Коли учень заповнює правильними числами всі порожні клітинки, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим рівнянням. Батьки, якщо це необхідно, мають пояснити логіку поступового розвʼязання рівняння.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Розв'язок рівнянь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися