Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення багатоцифрових чисел є досить складною темою. Певною мірою, навіть більш складною, ніж множення багатоцифрових чисел між собою. Справа в тому, що при діленні забагато інформації учень має памʼятати, тож опрацювання цієї теми у випадках, коли всі розряди чисел мають значущі цифри, стає вкрай проблемним, особливо, якщо вирішувати такі приклади просто у рядок. Але якщо дільник є одноцифровим числом, то виконання цієї задачі стає значно простішим. Більше за те, можна фактично відразу зрозуміти, чи можна без залишку розділити навіть дуже велике число на одноцифрове. У ході виконання цього завдання дитина практикуватиметься саме у цьому. На екрані перед учнем міститься зображення двох чисел. Перше, те, яке більше, грає роль діленого. Воно може бути досить великими, сягаючи тисяч чи навіть десятків тисяч. Друге є одноцифровим і йому відведено місце дільника. Учень має відповісти на питання про можливість складання з ними прикладу. Для цього дитина має, користуючись логікою та вже отриманими раніше знаннями з цієї теми, співвіднести ці числа. Наприклад, якщо дільник є цифрою «2», то ділене може бути тільки парним числом. Це загальне правило є універсальним як для десятків, так і для сотень мільйонів. Якщо ж дільником є трійка, то тут дещо складніше визначити можливість ділення. Дитина має подивитись на цифру, яка є у наступному розряді багатоцифрового числа. Якщо вони разом з першою цифрою утворюють число, яке ділиться на трійку без залишку, то відповідь знову ствердна. Тож намагатися ділити все число не треба – достатньо оцінити перші два-три розряди. Коли дитина дає відповідь на питання, яке перед нею ставиться, то переходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.11
Швидке ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися