Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Шахи є древньою та цікавою грою. Для дорослих та дітей вона була цікавим способом провести час протягом минулих століть, і все завдяки різноманіттю особливостей та цікавій механіці. До того ж шахи вважались і способом тренувати логічне мислення та стратегічні навички для полководців, адже, граючи в цю гру, треба вміти розуміти супротивники і те, як його сили (тобто фігури) взаємодіють між собою. У ході виконання цього завдання дитина засвоїть основи шахів – координати фігур та принципи їхнього переміщення. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення дошки, на які є кілька фігур – різного типу з різними властивостями. Деякі ходять на одну клітинку, деякі – лише по діагоналі, а от, наприклад, кінь ходить на дві клітинки вперед і одну вбік. У завданні, формулювання якого знаходиться над цим зображенням, вказано, на які клітинці знаходиться потрібна фігура, та те, куди саме її треба перемістити. Фігура не називається – вказуються лише її координати: назву літери та цифру. Учень шукає клітинку, яка належить вказаному ряду цифр (адже вони розташовані вертикально) та стовпчику букв (які відповідно вказані горизонтально), і на цій клітинці і буде потрібна фігура. Далі дитина знаходиться клітинку, куди треба цю фігуру перемістити. Коли учень таким же чином знайде і її, то перенесе фігуру до даної клітинки, після чого пройде на наступний етап, де на дошці будуть нові фігури, а у завданні буде вказано нові клітинки. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Шахи
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися