Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже стикався із вправами, де треба було знайти множники, маючи вже готовий добуток. Ця вправа аналогічна тим, попереднім, але має досить цікаве оформлення, яке відрізняє її з-поміж інших. На екрані перед дитиною міститься досить велике робоче поле, у межах якого є набір чисел. Попадаються як одноцифрові, так і десятки або навіть сотні. Над цією областю є формулювання завдання, де називається число – добуток при множенні двох чисел. Учень має обстежити цю область та виділити ті числа, які підходять на роль множників, тобто такі, які при множенні дають саме цей результат, вказаний у завданні. Фактична відмінність цієї вправи від попередніх подібних до неї в тому, що дитина працюватиме з дійсно великими числами. Але для самого учня більш важливими є те, що це завдання оформлене по-іншому – нема прикладів чи сталих виразів, зате є область дій, де дитина може відчути себе відносно вільно, підбираючи на свій смак пари чисел, керуючись логікою. Наприклад, дитина знає, що жодна пара одноцифрових чисел не дасть трицифровий добуток. Також дитина орієнтується на цифру в розряді одиниць: наприклад, якщо це трійка, то учню буде простіше згадати, які саме множники дають це число. Таким чином учень поступово підбирається до правильно вибору чисел на роль множників. Виділивши пару, яку дитина вважає правильним варіантом множників, учень пройде на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.16
Відгадуємо числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися