Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математична дія ділення означає розділення початкового числа на кількість рівних за складниками груп. Тобто, якщо спочатку було десять яблук (ділене), а їх треба розділити на «2» (дільник), то в кожній з цих двох груп буде по пʼять плодів (частка). При цьому ділення є протилежним до множення процесом, яке має власний список особливих властивостей. У ході виконання цього завдання дитина приділятиме увагу саме їм, цим властивостям ділення. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься новий приклад, що ілюструє одну з них. Перша властивість дозволяє дитині за допомогою ділення полегшити виконання прикладу, що містить кілька дій. Наприклад, у круглих дужках знаходиться вираз з дією віднімання, при чому зменшуване та відʼємник – досить великі числа. Результат дії треба розділити на перше число, адже та дія, яка описана у дужках, виконується першою. Проте згідно з властивостями ділення, замість того, щоб виконувати віднімання, а вже різницю ділити на дільник,  можна просто розділити кожен з елементів виразу з відніманням на дільник, після чого з двома частками виконати дію віднімання. Іншою властивістю ділення полягає у наступному. Якщо треба число розділити на результат множення, то можна не виконувати множення взагалі, а спочатку ділене розділити на перший множник ,а потім – на другий. Виконуючи вправи (на кожному етапі на дитину чекатиме новий приклад, який є ілюстрацією одного з двох правил, що були описані вище), дитина закріплює на практиці вміння ділити і користуватись властивостями ділення. Для того, щоб пройти з одного рівня на інший, треба у порожню клітинку під прикладом вписати число, яке є остаточним результатом виразу.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Властивості ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися