Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множники, як і доданки у додаванні, є абсолютно рівноцінними. Це дає множенню певних особливих властивостей, які дитина повторить у ході виконання цієї вправи. На екрані перед учнем міститься математичний вираз з дією множення. Учень має проаналізувати його та визначити, яка саме властивість демонструється: переставна, розподільна чи сполучна. Вирішувати приклади не доведеться: знак рівності розділяє, по суті, рівноцінні вирази, які, тим не менш, відрізняються за порядком чисел. Переставна властивість множення дозволяє змінювати множники у будь-якому порядку, і при цьому добуток залишається таким самим. Сполучна властивість вказує на те, що не важливим є саме порядок множників. Якщо, скажімо. є три множники, і два з них знаходяться в дужках (що свідчить про те, що дія з цією парою має відбуватись першою), а третій залишається поза дужками, то всі множники можна вільно переміщувати, міняти місцями ті, які знаходяться в дужках і поза ними – теж без зміни добутку. Нарешті, розподільна властивість найскладніша для сприйняття і разом з тим найцікавіша. Якщо у дужках знаходиться вираз, і є число поза ними, яке множиться на дужки, то всі члени виразу можна перемножити на даний множник окремо, а потім вже виконувати дію, яка була вказана у виразі в дужках. Так само і велике число, яке грає роль множника, можна представити як суму двох малих. Другий множник треба по черзі перемножити з кожним з доданків, а те, що вийде в результаті, – скласти. Результат буде таким самим, як і при множенні цього числа з початковим великими множником. Учень вибирає, яка з властивостей ілюструється зображеним на екрані виразом, щоб пройти на наступний етап. Завдяки цій вправі дитина ознайомиться з усіма особливими випадками цих властивостей. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.7
Властивості множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися