Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі дитина працювала з ймовірностями суто з точки зору логіки. Проте насправді вірогідність тої чи іншої ситуації цілком можна обчислити і знайти відповідь на те, наскільки ймовірним є вказаний перебіг подій. Це досить цікава, хоча й складна тема, і у ході виконання даного завдання дитина вперше зіштовхнеться з нею. На екрані перед учнем міститься опис ситуації – нової для кожного наступного етапу завдання. Надаються конкретні числа, які стосуються вірогідності розвитку подій за тим чи іншим сценарієм. Під задачкою є формула, яка дозволить обчислити вірогідність. Всі частини цієї формули подаються в уже готовому вигляді. Дитині залишається лише ознайомитись з ходом роботи і виконати остаточні обчислення. Здебільшого для цього необхідно провести дію ділення або перетворення одного типу дробів в інший. Таким чином, дитина ще й знайомиться з тим, як у житті використовуються дроби – для обчислення вірогідності певних подій. Важливо, що вся робота з дробами вже готова. Це означає, що дитина може прослідкувати кожну дію, зрозуміти, що саме відбувається і чому. А йде мова, окрім іншого, і про спрощення дробів, тобто ділення як чисельника, так і знаменника на одне й те саме число. Вірогідність подається у форматі десяткового дробу, тоді як початково треба просто розділити одне число на інше, а значить перемістити їх на місця чисельника і знаменника. Отже, дитина ще й навчиться краще перекладати один тип дробів у інший – і все, знову ж таки, у практичному ключі. А завдяки тому, що кожен рівень ілюструється, дитині значно простіше заглибитись у задачку і рухатись між рівнями зі справжньою цікавістю. А наявність готових варіантів робить вправу більш простою для виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Яка ймовірність?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися