Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Правильне множення можливе тільки при належному рівні розуміння самого цього математичного процесу. За допомогою попереднього завдання дитина нагадала собі логіку самого множення, а ця вправа присвячена тренуванню вміння дитини оцінити добуток, знаючи множники. Тобто виконувати точні обчислення дитина ще не буде, але їй доведеться зробити деякі зусилля в іншому плані. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією множення – новий для кожного етапу завдання. Перший множник – число трицифрове, це вже сотні. А другий – одиниці, одноцифрове число. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб оцінити, дивлячись на множники, скільки цифр буде у добутку. Зробити це не надто важко. Зазвичай, виконуючи множення багатоцифрових чисел, треба рухатись від меншого розряду до більшого, множачи спочатку одиниці, потім десятки, сотні, тисячі, десятки тисяч і так далі. Проте для правильної оцінки кількості цифр добутку достатньо просто перемножити цифру, що знаходиться у найбільшому розряді, з другим множником. Знайшовши її, дитина має просто додати до неї ту кількість розрядів, яка є у найбільшому множнику. Наприклад, якщо треба оцінити кількість цифр у добутку при множенні «452» та «6», то треба спочатку четвірку помножити на шістку. Вийде число «24», до якого треба додати два числа, адже четвірка – це вже розряд сотень. Відтак для цього прикладу кількість цифр у добутку буде «4». Варіанти відповіді знаходяться під виразом. Дитина вибирає той, який співпадає з результатам її власних обчислень, після чого проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.24
Яка кількість цифр у добудку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися