Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення – специфічна математична дія, яка означає процес, при якому певну кількість умовних обʼєктів «беруть» певну кількість разів. Під першим словосполученням «певна кількість» ховається один множник, а під другим – інший. Початкова кількість завжди збільшується, причому іноді досить істотно. Проте дізнаватись про точний результат дії множення не завжди необхідно – іноді достатньо і приблизно зрозуміти, яким буде добуток. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити саме це. На екрані перед дитиною міститься малюнок, на якому зображено три математичні вирази. У кожному є дія множення. У завданні, формулювання якого учень бачить над малюнком, вказано, до якого числа і як має наближатись те число, яке потрібно. Наприклад, на одному етапі треба знайти вирази, добуток яких більший, ніж «1 500», а на іншому – тільки один приклад, чий добуток найближче підійшов до числа «2 200». Жоден з цих прикладів не дає в результаті цього числа, яке вказано у завданні, але разом з тим всі вони дають добуток, який хоча б має стільки ж розрядів. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати правильний приклад згідно з умовами, вказаними у завданні. Тому особливу увагу треба звертати саме на формулювання, аби зрозуміти, що саме треба знайти дитині цього разу, адже на кожному наступному етапі зміняться не лише приклади, а й формулювання. При цьому завдання цікаво оформлено з візуальної сторони: приклади зображено біля мішеней. Є персонаж – лучник, котрому треба поцілити саме в правильну мішень. Тож дитина не просто вибирає приклад, а допомагає персонажу, стріляючи разом з ним. Ця сюжетна обгортка робить вправу більш цікавою для виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Який приблизно результат?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися