Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина, дійшовши до цього завдання, вже познайомилась з рівняннями, знає, що означають буквені компоненти цих виразів, вже може відрізними один вид від іншого. Настав час робити головний крок у вивченні цієї теми –  розвʼязування рівняння. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення одного подібного виразу – нового для кожного наступного етапу завдання. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти число, котре ховається за літерою. Робити це треба так само, як і всіх випадках знаходження невідомого компонента іншого прикладу. Наприклад, дитина вже знає, що для знаходження зменшуваного треба відʼємник додати до різниці, а для знаходження дільника – поділити ділене на частку. Учень бачить рівняння та аналізує його як звичайний приклад. Скажімо, рівняння виглядає так: «2х + 4 = 12». В такому випадку дитина спочатку знаходить, чому дорівнює «2х». користуючись вже відомим йому способом пошуку невідомого доданка, учень просто віднімає від дванадцяти четвірку. Виходить, що «2х = 8». Залишається використати правило пошуку невідомого множника, щоб відшукати «ікс», під маскою якого ховається четвірка. Важливо, що у рівняннях може зустрічатись і множення з діленням, і додавання з відніманням – у будь-якій послідовності та поєднанні. В цьому і складність, і цікавість вправи водночас. Варіанти відповіді знаходяться під рівнянням. Дитина вибирає той, який вважає правильним, і проходить на наступний етап. Для успішного виконання вправи треба дотримуватись послідовності та тримати в памʼяті проміжний результат першої дії.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Яким може бути значення?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися