Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно з властивостями дії множення, всі компоненти прикладу, тобто всі множники, є рівнозначними. Це означає, що перемножувати можна і три, і чотири, і десять множників. У ході виконання цього завдання дитина виконуватиме математичні задачки, згідно з умовами яких треба перемножити три числа. Перевага цього завдання над іншими полягає у сюжетному оформленні. Описується досить життєва ситуація, в якій треба обчислити кількість тих чи інших обʼєктів. При цьому числа, аби не перевантажувати дитину, здебільшого є одноцифровими. Тож дитина читає умови задачки (нової для кожного етапу вправи з новим сюжетом та, звісно, іншими числами) і знаходиться там числові компоненти, які можуть передаватись на письмі як цифрами, так і числівниками. Знайшовши їх, учень логічно має зрозуміти, як саме і чому множення може допомогти дати відповідь на питання, яке в задачці ставиться. Після цього дитина подумки формує приклад з трьома множниками і знаходить відповідь, тобто обчислює добуток. Оскільки цей приклад не знаходиться перед очима дитини і всі операції вона виконуватиме в памʼяті, числа залишаються відносно невеликими. Виконавши множення з першою парою, дитина множить їхній добуток на третій множник. Під умовами задачки є кілька варіантів відповіді. Дитина вибирає той, який, на її думку, є правильним. Після цього учень проходить на наступний етап. Кожна задачка супроводжується і набором малюнків, які ніби оточують текст, створюючи додатковий набір візуальних образів, які посилюють цікавість дитини до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.20
Задачі на множення трьох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися