Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У житті досить часто трапляються ситуації, за яких необхідно виконувати обчислення не з точними числами, а з частинами цілого, якими і є дроби. В такому випадку найбільшої актуальності набувають випадки, які описують роботу саме з десятковими дробами. Хоча вони є особливим випадком звичайних дробів, у торгівлі, промисловості та багатьох життєвих випадках трапляються обставини, коли ціле число, яке приймається за умовну одиницю, ділять саме на «10» або «100», відтак частину цілого в такому випадку зручно і доцільно зображати саме як десятковий дріб і виконувати з ними певні математичні операції. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у цьому. На екрані перед учнем міститься зображення математичної задачі – нової для кожного наступного етапу вправи. Дитина має уважно прочитати її умову та зрозуміти, яке значення у описаних обставинах мають десяткові дроби. Задача не дає прикладу відразу – учень має сам зрозуміти, що треба зробити з поданими числами – відняти або додати. Коли дитина це зробить, то залишається лише подумки виконати описувану дію. І тоді розкриються всі переваги задач як особливого формату математичних вправ. Задачі не просто описують цілком актуальну життєву ситуацію і є цікавими завдяки сюжетному компоненту, вони ще й стимулюють увагу, адже всі дії з дробами учень має виконати подумки. Під умовами задачі є варіанти відповіді, які є головними орієнтирами. Дитина вибирає правильний, переходячи на наступний етап вправи. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Задачі з десятковими дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися