Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання і віднімання, множення та ділення – ось чотири базові математичні операції, які є основою всієї цієї науки. Проте, якщо, скажімо, знання рівнянь та формул може знадобитись тільки фахівцям деяких професій і, власне, при вивченні цих тем, то множення, як й інші перераховані базові дії математики, дійсно потрібні для використання у повсякденному житті. Ця вправа є підтвердженням цього. На кожному її етапі учень стикатиметься з новою ситуацією – життєвою та вельми буденною, такою, що могла б спіткати кожного. У цій ситуації фігурують числа. Необхідно дізнатись кількість обʼєктів саме шляхом множення. При чому прямо про множення у тексті не йдеться – ситуація описується лише з точки зору її персонажів та дій, які вони виконують, але дитина має зрозуміти, що задля вирішення цієї справи необхідно перемножити ті чи інші числа. Наприклад, описується поїздка сімʼї на відпочинок, у відпустку. У сімʼї чотири члени, і бюджет кожного складає пʼять сотень гривень. У завданні вказано, що батько взяв півтори тисячі, і учень має відповісти, чи вистачить цих коштів, чи матері теж треба взяти з собою гроші. Отже кількість членів сімʼї треба помножити на бюджет кожного – в результаті буде число «2 000», тож матері дійсно доведеться брати ще гроші. З рухом між етапами (а для проходження на наступний рівень треба просто відповісти на питання, варіанти якого є під текстом, а формулювання котрого є у самій задачці) дитина дізнається про можливі випадки реального використання множення для вирішення справжніх побутових проблем та питань. Кожен рівень супроводжується ілюстраціями, що сюжетно повʼязані з текстом і доповнюють його інформацію цікавим візуальним рядом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.10
Застосовуємо множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися