Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина виконуватиме ділення багатоцифрового числа. Загалом, механіка виконання вправа не є чимось новим для учня, який вже ознайомився з даною математичною дією. Крім того, оформлена вправа таким чином, щоб надавати учневі мінімум підказок. У завданні сформульовано приклад, який має горизонтальну перспективу, тобто числа знаходяться у строку. Варіанти відповіді містяться в нижній частині екрані. Завдання, яке ставиться перед учнем – вибрати правильне число, те, яке є часткою для означеного прикладу. Оскільки ділене є трицифровим числом, а дільник – одноцифровим, виконання цього завдання потребує максимальної концентрації та зосередженості, проте виконати його буде не надто складно. Дитина просто має правильно виконувати послідовне порозрядне ділення від більшого розряду до меншого, тримаючи в памʼяті залишок та переводячи його до наступного розряду. Оскільки сам приклад міститься мінімальне оформлення для того, щоб дитина тренувалась ділити без підказок, урізноманітнити візуальний ряд мають ілюстрації. На екрані міститься зображення детективу, який проводить розслідування. Знаходячи відповідь на приклад з дією ділення, дитина допомагає саме йому. Малюнок оформлено так, ніби варіанти відповіді ховаються від детектива, який пустив на їх слід собаку і сам з лупою оглядає місце пропажі. Таким чином, приклад вписано у концепцію розвиваючої гри, якою, по суті, і є це завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Знайдемо результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися