Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Взагалі дитина вже стикалась з рівняннями раніше і не тільки у відповідних розділах, вивчаючи їх у попередньому класі. Справа в тому, що буквений компонент – це просто спосіб зашифрувати невідоме число, яке є елементом виразу, де відповідь є відомою. Таким чином кожен випадок, коли дитина мала знайти невідомий множник при відомому добутку, теж є рівнянням, просто там не використовувались «ікси», «ігрики», а були лише порожні клітинки. Відтак досвід вирішення рівняння у дитини вже є, і учень розуміє, що його завдання – це знайти число, яке сховане за літерою, виконавши правильний ряд дій. Проте це на завжди доречно і можливо. У ході виконання цього завдання дитина буде шукати серед виразів, що містять різні математичні дії, цифри та літери, такий, що є рівнянням за формою, але відповідь до якого знайти практично неможливо, принаймні у традиційному сенсі цього слова. Наприклад, якщо ікс множиться на нуль, то відповіддю є нуль. Конкретний ікс знайти неможливо, адже дитині відомо: щоб знайти невідомий множник, треба добуток розділити на відомий множник, але всі числа при множенні на нуль дають нуль. Тож на місці «ікса» може бути сховане абсолютно будь-яке число. На екрані перед учнем на кожному етапі буде знаходитись кілька рівнянь. Серед них одне буде таким – позбавленим логічного способу знайти відповідь. Учень, аналізуючи всі рівняння, має знайти цей вираз і виділити його як зайвий. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап. На кожному рівні рівняння будуть значно відрізнятись, тож учень, рухаючись через етапи вправи, познайомиться з деякими особливими випадками таких виразів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Знаходимо зайве рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися