Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли виконання тих чи інших математичних дій виходить за рамки одноцифрових чисел, дитині важливо докласти особливих зусиль до вивчення нового матеріалу, який на порядок складніший за, скажімо, додавання чисел в межах першої десятки. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись додавати в межах двадцяти. На екрані перед учнем міститься два математичних приклади. Верхній вже закінчений і містить всі елементи, в тому числі і суму. А у нижньому треба дізнатись суму, тобто результат дії. Один доданок є спільним. Отже учень аналізує верхній приклад і за аналогією виконує нижній. Знайшовши і вписавши у пусту клітинку після знаку рівності суму чисел нижнього виразу, дитина проходить на новий етап завдання. Там на учня чекатиме нова пара математичних виразів, де будуть доданки в межах двадцяти. На кожному етапі завдання супроводжується новою ілюстрацією, яка урізноманітнює візуальний ряд і робить вправу більш цікавою. Також досить успішно зроблене і оформлення цифр. На кожному етапі вони виконані по-іншому. Яскраві кольори, округлі форми, приємний та різноманітний стиль оформлення – все це також робить завдання більш приємним для дитини суто з естетичної точки зору, що досить важливо для збереження інтересу учня до теми вивчення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Додавання за прикладом в межах 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися