Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У комплекс знань про математику входить і геометрія – наука про геометричні фігури, їхні властивості та дії, що можна виконати з ними. У ході виконання цього завдання дитина зробить перший крок на шляху освоєння геометрії. Все починається з необхідності вивчити назви головних двовимірних фігур, так само як було важливо, щоб дитина вивчила порядок чисел при лічбі – це основа, без якої будь-яка інша робота в рамках даної теми не має сенсу. На екрані перед учнем міститься зображення цілого набору переважно різних геометричних фігур. Вони мають різний розмір, а також колір, проте серед них є кілька, що належать до одного виду. У формулюванні завдання необхідний для пошуку вид фігур названо. Тож дитині залишається тільки згадати, якими особливостями будови вони відрізняються, знайти їх за цими особливостями та виділити. Важливо, що у пошуках учню треба опиратись тільки на характеристики фігури: на кількість сторін і кутів, а також їхнє співвідношення, специфічне для кожної з них. Ані розмір, ані колір не мають враховуватись у виборі. Коли дитина виділить всі фігури названого виду, почнеться новий етап, де на екрані буде інший малюнок. Звісно, шукати треба буде нову фігуру, назва якої також буде у завданні. Ця вправа розвиває увагу, концентрацію (адже дитині для пошуку треба зосередитись на певних критеріях) та памʼять.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Назви фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися