Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує комплекс завдань, які мають на меті тренування навички швидкого додавання, але відрізняється від попередніх завдань. На екрані дитина знову ж таки бачить пару прикладів, один з яких вже є доконаною рівністю, а от для другого треба знайти суму двох доданків. Різниця у тому, що на початку вивчення розділу другий доданок був завжди більший, ніж в першому прикладі, а тут - навпаки. Але механіка вправи залишається незмінною: треба ввести в порожнє поле суму у другому прикладі. Коли дитина це робить, то проходить далі, до наступного етапу вправи, де бачить аналогічну пару прикладів. З часом, після перших кількох етапів, учень почне більш впевнено і швидко виконувати це завдання, яке стимулює розвиток памʼяті і покращує орієнтацію на числовій прямій. Важливо, що й у випадку помилки дитина продовжує виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Повторюємо додавання в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися