Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для більшості геометричних фігур кути є такою ж невідʼємною частиною, як і сторони – частиною, характер та кількість якої може багато-що сказати про фігуру та її належність до того чи іншого виду. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з різними видами кутів, навчиться розпізнавати їх та відрізняти між собою. На екрані перед учнем на кожному рівні міститься зображення кута. Він знаходиться поза геометричною фігурою – просто з однією точки йдуть два промені. Під малюнком міститься кілька варіантів того, яким цей кут є: гострим, тупим чи прямим. Власне, цими трьома варіантами і обмежується різноманіття кутів, але дуже важливо, щоб учень умів їх розпізнати незалежно від вигляду, адже іноді кут «дивиться» вверх або вниз, тоді як жодна його сторона не йде горизонтально – і тоді розпізнати, гострий він, чи тупий стає на порядок складніше. Коли учень обирає варіант того, яким є зображений кут, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати дії аналогічного характеру, тільки кут, звісно, буде іншим. Окрім того вправа супроводжується зображенням додаткових персонажів, які не мають прямої причетності до математики, але їхня наявність робить завдання більш різноманітним з точки зору візуального наповнення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.5
Робота з кутами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися