Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина ознайомиться з геометричними фігурами, які зображуються на площині (тобто з двовимірними) та дізнається, як вони вимірюються, як називаються їхні елементи та співвідносяться між собою, залишається, власне, закріпити знання видів самих цих фігур. Цим і займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься зображення такої фігури. Вона нова на кожному наступному етапі вправи. Під цим малюнком міститься перелік назв різних двовимірних фігур. З-поміж них дитина має обрати ту, яка відповідає малюнку, тобто є назвою зображеної фігури. Коли учень робить свій вибір, натискаючи на те чи інше слово, то проходить на наступний етап завдання, де буде інша фігура та новий список варіантів того, як вона може називатись. Важливо, що навіть якщо дитина помилиться та невдало відповість на питання одного рівня, вона все рівно проходить далі. Просто у випадку помилки дитина спочатку бачить на екрані правильний варіант, який знаходитиметься під неправильним. Таким чином дитина може порівняти обидва і зрозуміти, в чому її помилка. У майбутньому учень вже її не допустить. Завдяки цьому навіть помилки перетворюються на корисний та важливий досвід. Окрім, власне, фігур, на кожному етапі міститься додаткове зображення. Це може бути вазон з квітами, тваринка або персонаж-дитина. Їхня функція чисто декоративна, але важлива для збереження цікавості учня до виконання цієї вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.10
Вид фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися