Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує комплекс завдань, які присвячені вивченню теми тривимірних фігур. Дійсно закріпити отримані знання вдається лише тоді, коли з цією метою дитина проходить через різні за механікою виконання вправи, щоб завдяки їхньому різноманіттю зберігався інтерес дитини до обраної теми, а також тренувалась гнучкість мислення та сприйняття. У ході виконання цього завдання учень буде з-поміж цілої групи тривимірних фігур шукати представників одного, вказаного у завданні виду. На кожному етапі їх буде як мінімум дві, тоді як всього фігур – вісім. Важливо, що всі вони виконані у різних кольорах. Це було зроблено не тільки для того, аби учню було приємніше і цікавіше опрацьовувати дану тему. Справа в тому, що колір є важливим фактором концентрації уваги, який грає роль пастки. Фігури, що належать до одного й того самого виду, виконані у різних кольорах, тоді як різні за будовою фігури можуть мати один і той самий колір. Учню доведеться докласти додаткових зусиль, щоб сконцентруватись саме на співвідношенні сторін та кількості кутів і впізнати необхідні фігури, не відволікаючись ні на що зайве. Таким чином дана вправа тренує зосередженість і концентрацію, а матеріал, який в ній подається дитина запамʼятає надовго. Коли учень обирає потрібні фігури, то проходить на новий етап, де завдання, як і зображення, будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.2
Знаходження потрібної фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися