Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

В майбутньому дитина працюватиме з особливими геометричними фігурами, цікавими випадками з ними, взаємодією сторін та кутів тощо. А наразі, аби підготуватись до цього, школяр вивчає особливі терміни, які можуть траплятись при більш значній та багатоскладовій роботі з геометричними одиницями. Зокрема, у ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься знаходити бісектрису кута. Бісектриса – це промінь, який йде від точки, тобто вершини кута, і ділить його навпіл. Тобто, якщо кут є прямим, то його бісектриса відносно кожної його сторони буде утворювати кут, рівний «45» градусам, адже саме частка буде після ділення «90» навпіл. Мета виконання даного завдання – переконатись, чи є промінь, зображений на екрані в даному конкретному випадку бісектрисою, чи ні. Перед учнем зображено кут – новий для кожного наступного етапу вправи. Дитина вивчає його, аналізує його величину. Також учень бачить промінь, який виходить з його вершини, а також те, які кути він утворює з кожною стороною первинного кута. Зрозуміти, чи є цей промінь бісектрисою, надзвичайно просто: достатньо лише порівняти розміри утворених кутів. Якщо вони однакові, значить бісектриса дійсно ділить кут навпіл, тобто на дві рівні частини. Власне, дитина й має відповісти ствердно або заперечно на питання про характеристику цього променя – і перейти на наступний етап після цього. Виконання цього завдання вкрай просте, але й корисне, адже готує дитину до більш складних вправ, де бісектриса буде лише одною з багатьох геометричних одиниць, а для опрацювання таких випадків розуміння характеру та ролі цього променя є дуже важливим.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.20
Бісектриса кута
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися