Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує знайомство з поняттями, які пов’язані з темою коефіцієнтів. У ході виконання даного завдання дитина визначатиме належність виразу до так званих буквених. Знання та впевнене користування базовими поняттями є важливою основою для оволодіння математичною наукою загалом і зокрема – цією темою. Буквені вирази – це ті, складовими елементами яких є літери. Літера використовується як універсальний символ. На її місці може бути число, і у деяких випадках – будь-яке число. Наприклад, якщо перед дитиною рівняння, то здебільшого число, яке ховається за літерою, одне – і його треба знайти у ході розв’язування рівняння. Однак, якщо вираз не містить рівності з результатом означеної дії, це означає, що за буквою може ховатись будь-яке число, котре не суперечить правилам взаємодії елементів у математичних прикладах. Однак, перед тим, як визначатись з природою виразу, необхідно визначити для себе, яким він є – буквеним чи цифровим. Цифровий вираз містить лише числа, які виражаються прямо – конкретними цифрами. Буквений вираз не має містити тільки букви, тут аналогія недоречна. Натомість він містить як букви, так і числа. Навіть наявності однієї літери достатньо, аби вираз вважався буквеним, хай навіть чисел у ньому в кілька разів більше. На екрані перед учнем міститься зображення виразу. Дитина має визначити, чи він є буквеним, чи ні. Завдання дуже просте і зводиться до пошуку літери у виразі. Коли дитина її знаходить, то називає його буквеним, після чого проходить на наступний етап вправи. Варіантами відповіді є зелений ствердний та червоний заперечний знаки, які тримають персонажі, котрі ніби звертаються до дитини. Школяр взаємодіє не просто з голими числами або символами, а й з цими образами.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Буквені вирази
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися