Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Відрізок – одна з простих геометричних фігур, яка утворюється шляхом обмеження прямої з обох сторін двома точками. Це дає можливість виміряти довжину відрізка (тоді як пряма є безкінечною, бо її можна продовжити як завгодно довго в обидва боки, хоча наявну її частину теж можна виміряти при бажанні) у сантиметрах. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити це через невеличкі математичні задачки. На екрані перед школярем міститься зображення двох відрізків. Разом вони утворюють фігуру – або більший відрізок (якщо трьома і більше точками обмежена одна пряма), або ламану. Над зображенням міститься формулювання завдання. Наприклад, необхідно визначити загальну довжину фігури. В такому випадку довжина кожного відрізка є відомою, і для знаходження загальної довжини фігури треба скласти довжину всіх окремих відрізків, що входять до її складу. Якщо ж є відомою ця довжина, але невідома довжина одного з менших відрізків, то від більшого числа як від суми довжин треба відняти довжину відомого меншого відрізка. Результат обчислень треба вписати у порожню клітинку під зображенням відрізка. Коли школяр це зробить, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з новими відрізками. Оскільки єдине, що треба зробити учню, це додати або відняти, самі числа для роботи досить великі і багатоцифрові, тож школяр не знудиться. Тож ця вправа є корисною водночас і для покращення розуміння геометричних основ, і для тренування вміння подумки додавати та віднімати багатоцифрові числа. А наявність додаткових образів (намальованих персонажів, героїв казок, дітей тощо) урізноманітнює візуальний ряд вправи.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.12
Довжина відрізка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися