Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коло – особлива геометрична фігура двовимірного типу. На відміну від абсолютної більшості інших, коло не має ані кутів, ані сторін. Натомість воно представляє з себе абсолютно правильну окружність, замкнутий контур якої характеризується наявністю деяких властивих лише для неї характеристик. Їм, а також іншим особливим атрибутам кола й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем на кожному наступному етапі знаходиться зображення цієї геометрично фігури. Різниця у тому, що різні її лементи названо тою чи іншою умовною літерою. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, який саме елемент, тобто яка складова частина кола була позначена даною буквою. Варіанти відповіді знаходяться під зображенням фігури. Важлива особливість цього завдання у тому, що завдяки зміні цих варіантів, рухаючись з рівня на рівень, дитина вивчить кожен з них та дізнається про всі ці особливості. Наприклад, точка, яка знаходиться всередині фігури і на рівній відстані від будь-якої точки кола, є його центром. Радіус – відстань від центру до будь-якої точки кола, а діаметр – відстань між точками кола, за умови, що утворений відрізок проходить через центр. Хорда ж – навпаки, відстань між двома точка кола, за умови, що відрізок не проходить через його центр. Коли дитина вибирає правильний варіант того, що є виділеним буквою, то проходить на наступний етап до аналогічного завдання. Для дитини буде важливим присутність персонажів, наприклад, казкових звірів, які радіють за успіхи учня, всміхаються йому та всіляко підтримують школяра, посилюючи мотивацію у вивченні кола й геометрії в цілому.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.10
Елементи кола
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися