Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У круга як у специфічної геометричної фігури, котра не має традиційних для більшості інших сторін та кутів, є й свої специфічні елементи, властиві саме для нього. Виконуючи це завдання, дитина тренуватиметься розпізнавати їх та опрацьовувати, аби в майбутньому виконувати числові задачки, які роблять акцент на властивостях даних елементів. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення круга. У ньому позначені ті чи інші його елементи. Позначені вони традиційним для геометрії способом буквеної назви точок. Наприклад, якщо мова йде про діаметр, то називається він двома точками круга, а також центра фігури, через який діаметр проходить за визначенням. Якщо ж це радіус, то він називається двома літерами – точками центру круга та назвою точки на його контурі, яка з центром поєднується відрізком. При цьому різноманіття елементів фігури вельми велике: рухаючись з рівня на рівень, дитина знайомиться з такими атрибутами круга як сегмент, хорда тощо. У випадку, коли дитина стикається з сегментом (тобто частиною кола, яка обмежена двома радіусами), вся інша поверхня круга позначена не таким кольором, як сегмент. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розпізнати, з яким саме елементом вона стикається цього разу. Варіанти назв знаходяться під зображенням фігури. Дитина вибирає той, який підходить цього разу, виділяє його і проходить на наступний етап вправи. Акцент цієї вправи – на тренуванні вміння дитини «читати» елементи круга. Набір з літер при погляді на фігуру має викликати чітку асоціацію з тим, про що йде мова. Якщо центр круга – «А», радіуси – це відрізки «АВ» та «АС», то зазначені у завданні літери «АВС» означають сегмент.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.19
Елементи круга
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися