Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує безліч розвиваючих цікавих математичних ігор, які були створені людиною для відточування власних розумових здібностей, покращення рівня логічного мислення, загострення пам’яті тощо. Одна з них – маджонг, а її батьківщина – далекий Китай. У ході виконання цього завдання дитина розвиватиме логічне мислення за допомогою цієї гри у її спрощеному графічному варіанті. Звичайний маджонг досить складний для сприйняття, тоді як цей для дитини не стане важким. На екрані перед учнем міститься зображення кількох математичних прикладів. Всі вони знаходяться у хаотичному порядку і розкидані по робочій зоні без системи. Це зроблено навмисно, аби заплутати дитину та змусити її концентруватись окремо на кожному виразі. Під ними міститься набір чисел. Всі вони є результатами на названі дії. Однак, чисел більше, ніж прикладів – одне з чисел є зайвим, і дитині залишається вибрати, яке саме. Цим дана вправа і наближається до принципів гри у маджонг. Зайве число треба перемістити у окремий куточок робочої зони, який має сюжетне виділення. Наприклад, це телефон персонажа тощо. Учень виконує послідовно кожен приклад, але відповіді не виділяє, а запам’ятовує, які саме числа знайшли свої вирази. Тому ця вправа така корисна для пам’яті. В якості тренування математичних навичок її потенціал розкривається за рахунок того, що у ході її виконання дитина тренуватиметься у роботі з усіма вивченими діями: додаванням, відніманням, множенням та діленням. Крім того, дитина також працюватиме ще й з дробовими, мішаними та цілими числами. Таким чином, дане завдання має можливість підсумувати всі математичні знання та навички дитини і перевести їх у практичну площину. А формат гри дозволяє зберегти інтерес учня до роботи з числами. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Математичний маджонг
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися