Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина навчиться множити між собою мішані числа, опрацює тему роботи з круглими множниками та навчиться працювати з багатоцифровими компонентами прикладів з цією дією, необхідно зробити практичний висновок або підсумок до цієї теми. У даному випадку таким підсумком виступає вправа, виконання якої вимагає від дитини використання всіх здобутих знань і особливої уваги, адже школяру пропонується перемножувати між собою відразу три та більше множники. Це означає, що дитині доведеться тримати в памʼяті досить великий обсяг інформації. Спершу учень виконує множення першої пари чисел, а потім добуток, який зʼявився в результаті цієї дії, треба помножити на третій множник, котрий залишився. Таким чином, роботу з цим першим, проміжним добутком, доведеться виконувати повністю подумки. Однак, тут у дитини є маленька перевага. На екрані перед школярем на робочій зоні знаходиться три числа, три множники, і дитина сама вирішує, у якій послідовності виконувати цю дію. Дитина може вибрати найлегшу, на її думку, пару, виконати множення з нею, а вже потім приступати до більш складного числа. Варто зазначити, що ця можливість є у дитини завжди, адже від зміни множників місцями добуток не змінюється. Протягом виконання цього завдання дитина на практиці закріпить всі пройдені раніше теми: множення мішаних чисел між собою, множення мішаних чисел на двоцифрові, множення мішаних на круглі числа тощо. Правильну відповідь, тобто кінцевий добуток, дитина вписує у порожню клітинку під робочою зоною з множниками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Множення трьох і більше чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися