Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Нерівності є досить популярним видом математичних вправ. З їхньою допомогою можна порівнювати числа, але взаємодія двох початкових чисел не дає в результаті нового третього, як у випадку з додаванням, відніманням, множенням або діленням. Нерівності чисел досить прості, адже для їхнього правильного виконання досить лише знати місце кожного числа на числовій прямій. Інша справа – нерівності виразів. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити, який з виразів є більшим або меншим. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься нова пара таких виразів. Дитина має визначити, яка з них дає в результаті більше число. Вирази можуть містити різні числа, однак, дія завжди одна й та сама – додавання. Школяр під ними, цими прикладами, бачить варіанти знаків: «більше», «менше» або «дорівнює», після чого переносить потрібний символ у порожню клітинку між виразами. Звісно, для цього спершу треба виконати всі обчислення. Це дитина робить подумки, хоча числа є багатоцифровими. Другою складністю є необхідність тримати в памʼяті результат першого прикладу, поки школяр буде виконувати дію з другим. Відтак, хоча головна мета – порівняння, все рівно у ході виконання вправи дитина неодноразово буде робити додавання й до того ж не надто прості його випадки. При цьому іноді числа у двох виразах настільки різні, що знаходження прикладу з більшою сумою стає можливим і без точного обчислення. Досить просто зробити загальні висновки, щоб оцінити, який з прикладів більший. В такому випадку вправу можна виконувати на швидкість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.7
Нерівності з додаванням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися