Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сам термін «рівняння» як математична назва дає зрозуміти, що учень стикнеться з рівністю. Є вираз, що містить дію, або ж відразу кілька дій, і замість одного чи більше елементів там вказуються букви, котрі грають роль «прикриття» для підходящого числа, яке й треба знайти. А по іншу сторону від знака рівності знаходиться конкретна і точка відповідь на вираз – результат описаних дій, завдяки знанню якого вдасться це рівняння вирішити. Проте такий формат є далеко не єдиним. Це завдання має вигляд нерівності. Тобто замість конкретного результату буде вказане число, і вираз дає більший, або менший результат – в залежності від знака, який заміняє знак рівності. Фактично алгоритм виконання завдання не змінюється, однак є суттєва відмінність у підборі результату. Оскільки вираз з невідомим дає не одне число в якості результату, а цілий набір чисел, можливих відповідей може бути кілька. Визначення ж набору відповідей відбувається за тими самими принципами, що у звичайних рівняннях. Якщо «ікс» є невідомим множником, то число по інший бік знаку «більше» чи «менше» треба розділити на відомий множник, після чого вже аналізувати знак. Якщо частина нерівності з невідомим менша, ніж вказане число, то на місце відомого елемента підходять всі числа, менші, ніж отриманий множник. Якщо ж більше – то відповідно підходять всі числа, які є більшими, ніж він. Таким чином, виконання вправи стає дворівневим: спочатку дитина має виконати алгоритм знаходження невідомого компонента, як у рівнянні, після чого – порівняти результат з числом. Варіанти відповіді знаходяться під рівністю. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.11
Нерівності зі змінною
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися