Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча дії додавання та віднімання є взаємоповʼязаними і протилежними за значенням, члени відповідних виразів істотно відрізняються за значенням. Доданки рівнозначні – не є важливим ані їхнє положення відносно одне одного, ані те, чи один з них є меншим або більшим, ніж інший. З відніманням все не так: зменшуване та відʼємник не можуть мінятись місцями, окрім того, зменшуване обовʼязково має бути більшим, ніж відʼємник. Відтак і правила знаходження кожного з цих елементів відрізняються між собою. Для знаходження невідомого зменшуваного треба до відʼємника додати різницю, а от для знаходження невідомого відʼємника, треба від зменшуваного відняти різницю. Завдяки цій вправі дитина на практиці закріпить знання цієї істотної різниці. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією віднімання – новий для кожного наступного етапу завдання. Але завжди у ньому є невідомим саме відʼємник, тобто число, на яке зменшується початкове. Отже, завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, аби виконати описаний вище алгоритм дій, тобто відняти від зменшуваного відому різницю. Результат цієї дії дитина вписує у порожню клітинку на місці відʼємника. Коли школяр це робить, то проходить на наступний етап завдання. Ця вправа має нагадати дитині описане вище правило, аби підготувати учня до значно більш масивних рівнянь, де треба буде виконати відразу цілий набір математичних дій. Крім того, школяр додатково тренується у відніманні багатоцифрових чисел, і разом з цим – тренується робити це швидко, майже рефлекторно. Хоча ця вправа може здатись дещо однотипною, особливо на тлі подібних завдань, візуальний її ряд урізноманітнюють цікаві ілюстрації, які разом з прикладом змінюються на кожному рівні вправи.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.12
Невідомий від'ємник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися