Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий промінь – дуже зручний спосіб зображення чисел для їхнього подальшого порівняння. У ході виконання цього завдання дитина вже не просто вчитиметься ставити дроби на правильне їхнє місце на цій прямій, але вже використовуватиме їхні особливості для порівняння. На екрані перед дитиною міститься зображення числової прямої, на якій розміщено кілька десяткових дробів. Цілих чисел там нема, відтак додаткових орієнтирів для учня не буде. Над зображенням прямої міститься формулювання завдання, де вказано, які саме дроби треба виділити. Скажімо, необхідно натиснути на ті, які менші від одиниці. В такому випадку дитина шукає всі дроби, що містять нуль у розряді до коми. Це означає, що на прямій вони знадяться між нулем (адже вони більші за нього), але до одиниці (бо вони від неї менші). Коли дитина виділяє всі потрібні дроби, то проходить на наступний етап. Там буде інший набір дробів для опрацювання, але головне – зміниться критерій для порівняння. Скажімо, треба буде знайти всі дроби, які є більшими від одиниці, але меншими від двійки або всі, що менші від «0,5». Таке різноманіття допомагає учню не лише краще зрозуміти, як десяткові дроби співвідносяться між собою, а й те, як їх порівнювати з цілими числами. Розуміння цього зробить подальшу роботу з десятковими дробами більш ефективною, адже школяр знатиме, де вони знаходяться на умовній прямій. Кожен рівень супроводжується також і додатковими ілюстраціями, котрі не мають сюжетного звʼязку з темою дробів, проте привертаються увагу учня та естетично доповнюють завдання.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.10
Перевірка приклада з діленням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися