Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Подібними доданками називаються такі, які при різних числових елементах мають одну й ту саму літеру. Взагалі, коли йде мова про рівняння, за літерою може ховатись будь-яке число, однак, в межах одного виразу за однією і тою самою22 літерою може приховуватись тільки певне одне число. Це означає, що у сполучень «3х» та «124х» є дещо спільне. Врешті-решт, число, яке приховується за цим «ікс» можна сприймати як множник, спільний для першого числа, і для другого, хай навіть вони різні. Правило роботи з подібними доданками таке: з числовим компонентом можна робити все, що завгодно: віднімати й додавати у природній послідовності (які називаються доданками ля простоти, адже, очевидно, це правило справедливе й для віднімання – але не для множення та ділення) будь-яку кількість таких доданків – однак, буквений компонент не слід чіпати. Яке б число не вийшло в результаті виконання всіх цих дій, літера залишиться та сама і тільки одна. Ух хоід виконання цього завдання дитина закріпить цей урок. На екрані перед учнем міститься зображення виразу з подібними доданками. Під ним міститься кілька варіантів відповіді на питання про те, як виглядає результат прикладу за умови збереження невідомого буквеного компонента. Учень обчислює рівняння, після чого робить свій вибір. Таким чином, виконання даної вправи зводиться лише до послідовного додавання та віднімання. Однак, не дивлячись на те, що це завдання залишається досить легким, воно є важливим для того, щоб закріпити в памʼяті учня базові правила роботи з буквеним компонентами математичних виразів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.2
Подібні доданки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися