Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Працюючи з коефіцієнтами та змінними, дитина переходить у дещо нову площину математичних навичок та вмінь. Здається, ніби об’єкти опрацювання ті ж самі, однак нові назви не лише є додатковим матеріалом, і дійсно змістовною зміною. Тобто числовий компонент такого виразу називається коефіцієнтом не просто тому, що це ще один черговий термін, який треба вивчити, а тому що він грає певну роль у взаємодії з компонентом буквеним, тобто змінною. Однак, хоча ролі елементів цього виразу доповнюються новими функціями, числа залишаються бути числами. Хоча для виконання певних дій з їхньою участю необхідні певні правила, порівняти коефіцієнти можна так само, як і звичайні числа. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься пара виразів, кожен з яких містить коефіцієнт та змінну. Коефіцієнт – це числовий елемент виразу, відтак порівнювати дитина буде лише його. Це теж не випадкова умова. На місці змінної може бути буквально будь-яке число, а відтак поєднання змінною з коефіцієнтом забирає конкретне значення у виразу і надає йому універсальність, яка зводить на марно всі спроби порівняти два таких вирази. Відтак при порівнянні дитина звертає увагу лише на конкретні числа – на коефіцієнти. А діл учень виконує порівняння так само, як і зі звичайними числами. У порожню клітинку між виразами дитина має поставити один з трьох знаків: «більше», «менше» або «дорівнює». Коли учень це зробить, то пройде на новий етап. Важливо, що дитина має звернути увагу на особливість протиставлення цих виразів: попри те, що порівнюються лице коефіцієнти, змінні виражаються різними літерами. Це означає, що числа, які за ними ховаються, різні, хоча й невідомі конкретно.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.3
Порівнюємо коефіцієнти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися