Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані перед учнем міститься зображення робочого поля, де є відразу кілька масивних, багатоелементних прикладів. Кожен містить кілька різних дій: додавання, віднімання, множення та ділення – тобто всі, що були вивчені дитиною досі на кожному етапі так чи інакше, але згадані. Деякі приклади містять круглі дужки, інші – ні. Важливо, аби дитина памʼятала: той вираз, який було забрано у круглі дужки, завжди виконується першим, яка б дія не була там описана. В іншому випадку у множення та ділення є перевага у порядку виконання перед додаванням та відніманням. Також важливим є візуальне оформлення вправи. Низка прикладів знаходиться у робочій зоні, що має цікаве оформлення, наприклад, у вигляді екрана смартфону, тоді як його оточують різні казкові персонажі та герої. Самі ж приклади виконані різними кольорами, аби велика кількість чисел не плутала дитину. Над ними міститься завдання, у якому сформульовано мету пошуків учня, наприклад, на одному рівні слід знайти вирази, результат яких є більшим, ніж «1000», а на іншому – ті, відповідь на які менша за це число. Важливо, що дитина не має обчислювати всі приклади по черзі, знаходячи точну відповідь на кожний. Натомість досить буде й того, аби учень лише приблизно оцінив результат кожного. Для цього дитина має продемонструвати вміння оцінювати взаємодію чисел та дій, розуміючи, наприклад, що частка після ділення великого числа на багатоцифровий дільник може бути й досить малою. Таким чином, проявляючи увагу та використовуючи аналітичні здібності для опрацювання кожного виразу, школяр вибирає потрібні приклади і проходить на наступний етап завдання до аналогічного набору інших виразів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.10
Приблизне значення прикладу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися