Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометрія є досить цікавим розділом математики, адже дозволяє по-своєму «грати» з величинами, які вивчає, тренуючи концентрацію та увагу, і вже в другу чергу – навички рахування та виконання різних дій. Це завдання є взірцем вправи, що зберігає цілком робочий, серйозний міст та спосіб візуального оформлення, але за механікою виконання є надзвичайно подібною до цікавої розвиваючої гри. На екрані перед учнем міститься геометрична двовимірна фігура – нова для кожного наступного етапу вправи. Ця фігура є двовимірною, але складною, адже в її структурі є кілька додаткових фігур, що були реалізовані шляхом проведення додаткових ліній здебільшого у хаотичному порядку. Ці лінії прямі, але можуть проходити між кутами, сторонами в будь-якій кількості, довжині та послідовності. Перетинаючись, вони утворюють нові фігури. Завдання, яке ставиться перед дитиною, завжди одне й те саме, і полягає воно у тому, щоб порахувати загальну кількість трикутників, які є на екрані. Важливо, щоб дитина розуміла: рахувати треба як більші трикутники, які розбиваються на менші фігури різного розміру й типу, так і малі трикутнички. Коли дитина лічить кількість всіх цих фігур на екрані,то проходить на наступний етап завдання. Орієнтирами при знаходження відповіді на питання про кількість трикутників є варіанти відповіді, серед яких, звісно, лише один є правильним. На кожному наступному етапі нова фігура не просто відрізнятиметься від попередньої, а й може значно ускладнюватись, коли йде мова про її структуру, кількість трикутників в середині та їхнє співвідношення по розмірам між собою та іншими фігурами, які сусідствують з ними, входять до їхнього складу або ж розділяються на трикутники самі.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.21
Рахуємо трикутники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися