Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричними основними одиницями є точка, пряма й площина. Вони є основою основ, адже саме вони є «будівельним матеріалом» для всіх інших фігур геометрії. Працюючи з будь-якими фігурами, варто знати основи, тож у ході виконання цього завдання дитина буде розбиратись з тим, які точки належать, а які не належать цій одиниці. На екрані перед школярем на кожному етапі міститься зображення прямої. Біля неї є кілька точок. Деякі з них знаходяться на прямій, інші ж – поряд з нею. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб визначити, які саме з цих точок належать прямій, а які – ні. «Належать» – специфічний термін, що означає: точка знаходиться на прямій, тобто торкається її. Важливо памʼятати, що наявна пряма може бути продовжена у будь-яку з двох сторін – до безкінечності. Це значить, що, якщо точка знаходиться «на шляху» прямої, яка просто ще не встигла дійти до неї, вона буде їй належати згодом, або може їй належати теоретично. Але якщо точка знаходиться поруч з вже існуючою прямою, то вона їй належати не може за визначенням. Отже, дитина аналізує зображення і виділяє ті точки, що було вказано у завданні. В залежності від конкретного рівня там може бути вказано, як знайти точки, що належать прямій, так і ті, котрі їй не належать. Тож дитині треба уважно читати завдання, аби не переплутати мету пошуків. Вибирати треба за назвами точок, які розміщуються під зображенням. Коли дитина виділяє всі потрібні точки, то проходить на наступний етап завдання. Загалом, ця вправа є дуже легкою для виконання, але вона дає школяру розуміння базових основ геометрії та знання специфічних термінів, тож користь таких вправ безсумнівна.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.11
Розміщення точки і прямої
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися