Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Пряма є однією з базових геометричних одиниць разом з крапкою та площиною. Саме на базі прямих, обмежених крапками, і будуються фігури, які розташовуються на умовні площині, якщо, звісно, вони є двовимірними. Правильно аналізувати прямі та їхнє розташування – значить, правильно розуміти геометричні фігури загалом. Важливо памʼятати, що, якщо пряма не обмежена крапками, то теоретично вона може продовжитись в обох напрямках до безкінечності. Відтак є лише один випадок, коли прямі ніколи не перетинаються – якщо вони паралельні. Якщо це не так, вони можуть перетнутись зараз, або у випадку продовження руху в одну із сторін. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься аналізувати розташування прямих. На екрані перед дитиною міститься пара таких ліній. Їхня взаємодія є очевидною: якщо вони не паралельні, то перетинаються, що відразу вказано на екрані, як і кут, який вони утворюють. Якщо цей кут є прямим, тобто рівний «90» градусам, то ці прямі називаються перпендикулярними. Над зображенням прямих задається питання. Варіантів відповіді є лише два, якими би воно не було: або так, або ні. Учень спершу аналізує питання, після чого аналізує зображення. Коли дитина вибирає один з двох варіантів відповіді, то проходить на наступний етап, до нового питання і нового зображення. Їхнє різноманіття гарантує, що протягом руху між етапами даного завдання дитина опрацює всі можливі форми й типи взаємодії між прямими, що зробить її володіння цією темою більш впевненим.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Розташування прямих
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися