Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Координати точок на відповідній системі не є статичною величиною. Точки можуть переміщуватись згідно з умовами завдання, і важливо, аби дитина вміла відстежувати напрямок руху та «точку прибуття» за вказаними координатами. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед школярем міститься система координат, де не зображено ніяких точок. Натомість координати початкового місцезнаходження точки, що рухалась, вказані в завданні. Там також вказано, куди саме вона рухалась на скільки клітинок або щаблів системи вона зробила. Дитина знаходить на системі координат точку, що відповідає за локалізацією вказаній у завданні «адресі». Вона, ця точка, ніяк не позначена, тож дитині залишається лише підключити свою уяву та перемістити її туди, куди слід. Напрямок вказується традиційними термінами «праворуч», «верх», «вниз», «ліворуч», однак школяр має памʼятати, що в контексті завдання означають ці вказівки. Наприклад, якщо сказано, що точка перемістилась вверх, то це означає, що вона перемістилась далі від початку системи координат по осі «ігрек», а якщо сказано, що точка перемістилась вниз і вправо, то це відповідно значить, що точка рухалась ближче до «0» по обом осям. Залишається лише виміряти, наскільки, і для цього у завданні вказується довжина кроку по вказані осі, наприклад, «вверх на 2 клітинки» тощо. Якщо переміщення задіяло лише одну вісь, координата по другій залишаються такою, як і була. На наступний етап дитина переходить тоді, коли вписує координати точки після її «прибуття», тобто нові координати. Таким чином, виконання цього завдання було б можливим і без зображення системи координат, однак, її наявність залишається важливою для кращого розуміння дитиною самого руху точки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.4
Рух точок по системі координат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися