Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ігровий аспект при виконанні тих чи інших вправ є досить важливими атрибутом для успішного виконання завдань з математики. Раніше, коли школяр ще лише починав вивчати цю науку, ігрові завдання мали більш яскравий вид оформлення – вони привертали увагу кольорами, образами тощо. Власне, образність і зараз нікуди не ділась, але тепер зʼявилась можливість давати дитині більш складні розумові ігри, які повʼязані з математикою, або дають можливість задіяти отримані з математики знання та вміння. Йде мова про морський бій – гру, яка є популярною серед дітей будь-якого віку. На екрані перед школярем міститься зображення двох робочих зон. Перша є класичним, хоча й невеличкими полем для гри у морський бій: квадрат, який поділено на клітини, що має вертикальні стовпчики, кожен з яких належить своїй літері, а також горизонтальні рядки, кожен з яких має свій числовий номер. В іншій робочій зоні знаходяться рівняння. Всі вони різні, а головне – у кожному невідоме число приховане за іншу літеру. Ці ж літери містяться на полі для морського бою. Дитина розвʼязує по черзі кожне з рівнянь, після чого переносить зображення корабликів у ті клітинки, що належать відповідним буквам, за якими були приховані ті чи інші числа. Тобто якщо рядків всього чотири, значить за кожною з літер може ховатись число від «1» до «4», і розвʼязавши рівняння, школяр зрозуміє, яке. Коли дитина перемістить кораблі саме на потрібні клітинки, це означатиме, що вона перемогла. Почнеться новий етап, де будуть нові рівняння, в яких буде зашифроване місцеположення ворожого флоту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.16
Гра "Морський бій"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися