Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа була створена для того, щоб покращити вміння дитини підбирати числа за тими чи іншими критеріями і подумки виконувати математичні дії. На екрані перед учнем міститься каркас математичного прикладу, де вже відомим є його результат. Невідомими є інші елементи: пара доданків (якщо йде мова про додавання) або зменшуване та відʼємник (якщо приклад містить дію віднімання). Варіанти чисел, серед яких є пара підходящих на роль елементів прикладу, знаходяться під каркасом виразу. Над прикладом міститься формулювання завдання. Учень має орієнтуватись на дію. Якщо у виразі віднімання, то перше число – зменшуване – завжди більше, ніж друге, тобто відʼємник. Якщо ж у виразі додавання, то таких обмежень вже нема. Дитина має послідовно підійти до пошуку потрібної пари чисел з набору варіантів, орієнтуючись по розрядах. Коли дитина робить свій вибір, то має не лише вибрати потрібні числа, а й перемістити їх на свої місця по порожніх клітинках. Після цього школяр проходить на новий аналогічний етап до іншого виразу. Це завдання є досить складним завдяки великій кількості варіантів, які між собою досить схожі. Саме тому акцент у виконанні завдання робиться саме на уважність. Дитина має знайти пару чисел, які, на її думку, підходять, і подумки почати виконувати з ними названу дію, починаючи з найменшого розряду. Хоча в цілому числа, представлені у вправі, й подібні, однак при порозрядній роботі знайти правильну пару стає значно простіше.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Складаємо приклад за результатом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися