Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Степінь числа – поняття абсолютно нове для дитини, однак, воно опирається на вже відомий процес, тобто множення. Коли йде мова про, скажімо, «три у пʼятій степені», маємо на увазі пʼять перемножених між собою трійок. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься на практиці звикати працювати з такими числами, вивчаючи і особливості їхнього оформлення і те, що саме вони з себе представляють. На екрані перед учнем міститься зображення робочого поля, яке виглядає як шкільна дошка. Там знаходиться кілька виразів, де однакові числа у певній кількості перемножуються між собою. Над дошкою знаходиться завдання, де інформація про число у степені подається у звичайному вигляді. Учень має звикнути до того, що цифра, яка знаходиться заправа над головним числом і позначає степінь, тобто те, скільки це число саме на себе перемножується. Важливо, що дитина не має плутати степінь з другим множником. Якщо у завданні вказане число «три у шостій ступені», то йде мова не про вираз, де трійка – перший множник, а шістка – другий. Йде мова про шість трійок, які послідовно помножені одна на одну. Отже, дитина читає завдання, після чого серед виразів, зображених на дошці, знаходить саме той один, який відповідає тому виразу, котрий знаходиться у завданні, в якості розшифрування. Коли школяр робить свій вибір, то проходить на наступний етап вправи до аналогічного завдання. Важливо, що всі варіанти, зображені на дошці, так підібрані, аби заплутати дитину, однак, правило розшифрування степені завжди одне: маленька цифра над числом означає кількість цих чисел, які перемножені між собою.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.10
Степінь числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися