Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень пройшов цілу низку завдань, протягом виконання яких необхідно було працювати з дробами, котрі мають один і той самий знаменник, необхідно закріпити вміння робити те саме з дробами, котрі мають різний знаменник за допомогою текстових задачок. Їхня важлива перевага – наглядна демонстрація того, чому актуально опрацьовувати дану тему. У житті часто трапляються ситуації, коли потрібно вирахувати кількість частин цілого, але іноді знаходити суму доводиться, маючи різну кількість початкових загальних частин. Коли один обʼєкт ділиться на певну кількість рівних елементів – це знаменник, тоді як задіюються у відніманні та додаванні чисельники. Так от, завдяки задачкам школяр познайомиться з життєвими випадками, коли для двох доданків або для зменшуваного та відʼємника ця початкова кількість не співпадає. На екрані перед учнем міститься текст задачки – нової для кожного наступного етапу. У ньому розповідається про оситуацію, для вирішення якої необхідно виповнити або віднімання, або ж додавання дробів. Ті можуть містити, а можуть і не містити цілий компонент, який обчислюється окремо. В будь-якому разі, дробовий компонент обох чисел відрізняється за знаменником. Виконуючи попереднє завдання, дитина дізналась, як приводити дроби до спільного знаменника – шляхом множення всього дробу на число, яке робить знаменники однаковими. Під задачкою міститься кілька варіантів відповіді. Там школяр може подивитись, яким має бути знаменник. Коли дитина подумки виповнить всі обчислення (тобто спочатку множення доданків або зменшуваного та відʼємника, а потім – саме додавання або віднімання), то пройде на наступний етап до нової задачки, яка, як і всі інші, супроводжується низкою ілюстрацій. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Віднімання дробів з різними знаменниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися