Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У множення як специфічної математичної дії є кілька особливих властивостей, яким приділяється увага у цьому завдання. Досі дитина теж вивчала ці властивості, при чому кожній приділялась увага особлива: на одну властивість виділялась одна вправа. Цього разу всі вони будуть в одному завданні, що навіть ефективніше, адже дитина має змогу порівняти їх між собою. На екрані перед учнем міститься кілька прикладів, що демонструють різні особливості дії множення. Вписувати щось у них або вибирати варіанти відповіді не потрібно, адже ці вирази мають формат рівностей. Всі їхні елементи вже є у наявності, всі приклади є правильно вирішеними, а коло кожного є підпис властивості множення, яка демонструється. Проте ці підписи розташовані не біля «своїх» прикладів. Вони заплутані, розміщені у хаотичному порядку. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити їх до «своїх» виразів. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, де для демонстрації цих самих властивостей будуть використані вже ніші приклади. Властивості множення є такі. Перша – розподільна, яка означає, що множник можна як помножити на вираз у дужках, так і помножити на кожний елемент у цьому виразі окремо при збереженні між результатами цього множення дії виразу – і результат в обох випадках буде один і той самий. Друга властивість – сполучна, і вона означає, що при виконанні у дужках множення двох чисел третє число, помножене на дужки, можна міняти місцями з будь-яким числом всередині дужок без зміни результату. Третя і найпростіша властивість – переставна, вона означає, що від зміни множників місцями добуток не змінюється. Повторивши всі ці властивості, дитина краще зрозуміє саму суть дії множення.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Властивості множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися