Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кути для двовимірних фігур є однією з двох найбільш важливих характеристик. Кількість кутів та їхні властивості визначають фігуру, її належність до того чи іншого виду, а також типу в рамках одного виду. Так, трикутниками є фігури, де кутів (а також і сторін) всього три. Проте і трикутники бувають різні, причому диференціація за підвидами відбувається відповідно з кутами. Якщо у трикутника всі вони гострі, то і фігура – гострокутний трикутник. Якщо є тупий кут, то цей трикутний тупокутний. Відповідно, якщо є прямий кут, то фігура є прямокутною. Запамʼятати відповідності легко, залишається лише на практиці закріпити ці навички, чому й присвячено дану вправу. На екрані перед школярем міститься зображення трикутника – нового для кожного наступного етапу завдання. Розмір кутів у градусах вже є позначеним, тож орієнтуватись учень може не лише по вигляду фігури, а й по числам. Якщо розмір кута менший від «90» градусів, то він є гострим, якщо більший – тупим, а якщо він становить рівно «90» градусів, то такий кут називається прямим. Тут важливо памʼятати, що в трикутнику лише один кут може бути прямим чи тупим. Відтак гострокутною ця фігура є лише тоді, коли всі без винятку кути мають розмір менший, ніж «90» градусів. Під зображенням трикутника міститься набір з усіх цих трьох назв підвиду фігури. Проаналізувавши кути, дитина переносить потрібну назву у порожню клітинку під фігурою, після чого проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з новою фігурою. Поступово дитина навчиться «на око» визначати гостроту кута, принаймні навчиться впізнавати гострі, тупі й прямі. Проте спершу важливо, аби школяр звертав увагу на числа.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.7
Види трикутників за кутами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися