Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для виміру кожної особливої величини є свої одиниці. Довжина вимірюється у сантиметрах, дециметрах, метрах тощо. А кути вимірюються у градусах. Досі дитина знала лише про існування основної градації кутів: гострі, тупі, прямі, розгорнуті. Нині школяр тренуватиметься у вимірюванні кутів за допомогою спеціального засобу – так званого транспортира. Мета цієї вправи – надати дитині можливість тренуватись у вимірюванні кутів і показати, як саме для цього треба використовувати транспортир. Отже, на екрані на кожному етапі міститься зображення такого транспортиру. Його пряма сторона прикладається до одної з граней кута таким чином, щоб на нулі (а пряма грань транспортиру є ще й лінійкою) був безпосередньо сам  кут. Тоді залишається подивитись, куди йде інша грань. Вона проходить крізь транспортир і досягає певного значення у градусах. Залишається лише вибрати один з варіантів, підтвердивши таким чином, що учень зрозумів, як «читати» значення, які є на транспортирі. Загалом, виконання цього завдання є надзвичайно простим, адже дитині ,по суті, не треба нічого робити: транспортир вже було прикладено куди слід та розміщено у відповідній точці. Скоріше ця вправа є наглядною ілюстрацією до того, як саме слід користуватись цим інструментом. Завдяки позначенням градусів, школяр може зрозуміти, яким є прямий кут (він дорівнює «90» градусам), яким є кут розгорнутий (він відповідно дорівнює вже «180» градусам). Коли школяр вибирає один з варіантів відповіді, то проходить на наступний етап до нового аналогічного рівня, де буде інший кут. Таким чином, дитина познайомиться з більшістю особливих випадків вимірювання кутів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Вимірюємо кути
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися