Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема коефіцієнтів та змінних є досить новою для дитини, яка досі не стикалась з подібними темами ані впродовж попередніх років навчання, ані в п’ятому класі. Якщо, скажімо, тема відсотків зрозуміла завдяки аналогії з дробами, то з коефіцієнтами все дещо складніше. Саме тому вивчення даної теми починається з елементарної бази – визначення коефіцієнтів та змінних у виразі. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення виразу з коефіцієнтом та змінною. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, чим саме є вказана частина. Наприклад, вираз такий: «567а», а вказати треба, чим є числовий елемент, тобто «567». Варіанти відповіді містяться під виразом. Дитина вибирає потрібний. Після цього починається наступний рівень завдання, де треба виконати аналогічні дії. Взагалі, ця вправа дуже легка. Числовий елемент – це завжди коефіцієнт, а буквений – змінна. Це пояснюється самою природою виразів. Адже змінна – це той елемент, який можна замінити, відтак для його позначення й використовується літера як умовний символ, на місці якого може стати будь-яке конкретне число.  Тож дитина робить свій вибір, після чого проходить на наступний етап завдання до нового рівня. Там треба виконати аналогічний набір дій. Ця вправа виглядає дещо одноманітною, однак вона має важливе значення, адже дає можливість на практиці закріпити розуміння всієї цієї теми, або принаймні базових її елементів, впевнена робота з якими допоможе у майбутньому. А для того, щоб урізноманітнити вправу, візуальний ряд завдання збагачується ілюстраціями. Ці малюнки не мають тематичного зв’язку з темою коефіцієнтів, однак, привертають увагу дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Визначаємо коефіцієнти та змінні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися